Wynajem sal szkoleniowych

Tylko u nas do wynajęcia komfortowe sale wykładowe w samym centrum Kielc!

Zapraszamy do wynajmu naszych sal znajdujących się w ścisłym centrum Kielc przy al. IX Wieków Kielc 6/8 (I piętro). są to pomieszczenia luksusowego i nowoczesnego biurowca, który jest stale monitorowany. W budynku znajduje się winda. Przed biurowcem zamontowany został podjazd dla osób niepełnosprawnych. Bardzo dobra dostępność do środków komunikacji podmiejskiej (dzięki bliskości dworców PKP oraz PKS osoby dojeżdżające spoza Kielc trafią do sali szybko i bez problemów). Obok budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, gdzie zatrzymuje się kilkanaście linii autobusowych.
Sale zostały w pełni umeblowana i wyposażona w niezbędne sprzęty, które ułatwią przeprowadzenie szkoleń w przyjemnej i komfortowej atmosferze – zarówno dla prowadzącego, jak i uczestników danego szkolenia, czy wykładu. Sala posiada: nowe biurka, krzesła, rzutnik, flipchart, a także serwis kawowy. W salach istnieje możliwość dowolnej konfiguracji ustawień stołów i krzeseł. Pomieszczenie jest klimatyzowane. Nad komfortem osób biorących udział w szkoleniach czuwać będą pracownicy sekretariatu i opiekun, do których można zgłaszać swoje pytania i uwagi. Sale przeznaczone są dla różnych grup szkoleniowych. W przypadku chęci zorganizowania szkolenia dopasowujemy nasze sale pod konkretną grupę docelową. Sala może być udostępniona nawet całodobowo.

zad
Nie jesteśmy zamknięci na organizację spotkań szkoleniowych dla grup zagranicznych. Bo sala otwarta jest również dla obcokrajowców. Dla zapewnienia należytej opieki gościom z zagranicy w trakcie pobytu na wykładzie / szkoleniu proponujemy tłumacza, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników takiego szkolenia oraz będzie pomagał rozwiązywać problemy związane z aspektem komunikacyjnym odbywających się szkoleń.

Dla uczestników szkoleń udostępniany jest nie tylko lokal wraz z jego wyposażeniem, ale także dodatkowe usługi, mające zapewnić atmosferę motywującą do pracy. Do dodatkowych usług zaliczyć można zagwarantowanie wyżywienia – obiadu (w cenie 14 zł); nielimitowany serwis kawowy (woda, herbata, kawa, napoje, ciasta), a także prace związane z promocją danego szkolenia, tj., kolportaż ulotek, rozwieszenie plakatów, odbiór i przekazanie materiałów szkoleniowych.


W razie potrzeby dla uczestników szkoleń i trenerów może zostać zagwarantowany nocleg w pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami. Pokoje te zostały wyposażone w odbiornik tv oraz Internet.

W celu uzyskania informacji o rezerwacji, o ustaleniu oferty indywidualnej i związanego z nią kosztorysu wystarczy skontaktować się z nami.